[zn. 1037] Pasívny rodinný dom, novostavba na kľúč - Jasenica, pozemok 430 m2

  • Víkendové domy
  • 118 000,00 €
  • Projekty
  • Jasenica

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 iz. pasívneho bungalovu nachádzajúceho sa v tichej časti obce Jasenica. Dom je v štádiu výstavby a bude postavený na kľúč na pozemku o výmere 430 m2.Na výstavbu budú použité najmodernejšie materiály a technológie, zabezpečujúce minimálne prevádzkové náklady. Dispozičné riešenie: denný priestor s kuchyňou, jedálňou a obývačkou s východom na terasu, 3 samostatné izby, technická miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC. Zastavaná plocha domu 105 m2, murovaný-YTONG, všetky siete (voda, elektrina, kanalizácia) okrem plynu – na hranici pozemku, vykurovanie-vykurovacie infrapanely, možnosť krbu (nieje v cene), vetranie vzduchotechnikou s rekuperáciou. Ponúkaný dom je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky pre pasívny dom. To znamená, že proces výstavby je realizovaný z maximálnym dôrazom na elimináciu tepelných mostov a dokonalú izoláciu stavby. Cieľom tejto aktivity je priblíženie sa stavu, kedy náklady na vykurovanie takejto budovy budú minimálne s dôrazom na komfort bývania. Dom je možné prispôsobiť tak aby zodpovedal zákazníkovým potrebám. Predpokladané dokončenie - koniec roku 2015. Cena domu vrátane pozemku je 118 000 Eur. Bližšie informácie k realizácií domu Vám poskytneme v realitnej kancelárií alebo priamo pri obhliadke pozemku.

Zastavaná plocha
0.0 m2
Úžitková plocha
0.0 m2

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1658.31 €/m2domy869.47 €/m2novostavby1495.74 €/m2pozemky73.88 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

HB Reavis postavil najvyšší mrakodrap v Európskej únii. Stojí v centre Varšavy

Varso Tower s 310 metrami tromfol nielen miestnu socialistickú ikonu Park kultúry a vedy, ale všetky výškové budovy v európskej dvadsaťsedmičke

Novú Nemeckú školu otvoria v lete 2022 na Kramároch v Bratislave aj s telocvičňou

Celkové investície do tejto školy je približne 12 miliónov eur. Z kongresovej sály Ústavu vzdelávania a služieb bude študovňa.

Slováci postavili glajchu v srdci Londýna. Triptych Bankside od JTRE dosiahol plnú výšku

Polyfunkčný komplex s bytmi a administratívou má komerčnú hodnotu takmer 470 miliónov eur

Distribučný mraziarenský komplex v Trnave kúpili nitrianski mliekári z Agro Tami

Podľa JLL realizovaný obchod potvrdzuje pretrvávajúci záujem o brownfieldové projekty na Slovensku

TOP v realitách: Nájomné bývanie v Bratislave a Ground Zero je stále nedokončené

Pozrite si najdôležitejšie udalosti a postrehy v realitách za uplynulý týždeň

zdroj:etrend.sk

© 2021 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk